Web Tasarım Hizmeti

/Web Tasarım Hizmeti

Web sitesi kurmaweb sitesi tasarımı hizmetimiz sayesinde firmanıza veya şahsınıza özel web sitenizi hazırlıyoruz. Günümüz şartlarında her işletme için; web sitesi tasarımıinternet sitesi kurdurma işlemi elzem hale gelmiştir. Müşterileriniz, ilgili firmayı google üzerinden aratıp bulmak ister.

Bu sayede müşteri, google üzerinde ilgili firmayı aratır ve firma hakkında bilgi sahibi olmak ister. Günümüz şartlarında müşteriniz veya müşteri adaylarınız; internet ortamında firmanızı aratıp bulamadığın da “x firmasının web sitesi dahi yok” yorumu oluşmaktadır.

Web sitesi kurmainternet sitesi açtırma işlemi; hem kurumsallık hem de “internet/web ortamında bende varım” demek, ilgili işletmeye katma değer katacaktır. Web site tasarımı işletmelere yapılacağı gibi şahsa yani kişisel web sitesi de yapılabilir. Şahsi ve daha çok günlük hayatta kazanımlarının yazıldığı sitelere blog sitesi denir.

Kişisel web sitesi yani blog oluştırma hizmetimizde mevcuttur. Bu sayede adınıza özel blog sitesi açabilir, web sayfalarınızda istediğiniz yazıyı kendiniz de yazabilirsiniz. Kişisel web sitesi yaptırmanız sayesinde belli bir okuyucu kitlesi edinebilir ve hayatınızı kolaylaştıran ilgili işte ki püf noktalarınızı paylaşabilirsiniz. Kişisel veya kurumsal sitenizin içeriği belirleyebilir, istediğiniz tasarımda sitenizi hazırlamak takipsoft olarak bizce mümkün.

Arzu edilen tasarımda web siteniz oluşturulup tarafınıza sunulur.  Web sitesi kurdurmainternet sitesi açtırma işlemi her bütçeye uygun tasarımlar uygulanmaktadır. Hazırlanan web siteler mobil uyumludur. Yani  web siteniz bütün platformlarda görüntü bozukluğu olmadan son kullanıcı görüntüleyebilir.

Web sitesi oluşturmak için domain ve hosting hizmetlerine ihtiyaç vardır. Takipsoft olarak, bu hizmetler sunulmakta olup paket içeriğindedir. Domain yani alan adı dediğimiz terim: sizi internet ortamında ifade edecek metindir. Hosting diğer adı barındırma hizmeti ise hazırlanan web sayfalarını son kullanıcılara göstermek için belirli konfigürasyonları yapılmış, sunucularda size ayrılan alanlara denir. Yapılacak olan her web sitesinin mutlaka domain ve hosting’e ihtiyacı vardır.

Web Sitesi Kurmanın, İnternet Sitesi Açtırmanın Faydaları:

  • Varsa ürünleriniz  7-24  internet vitrinin de sergilenme imkanı sunar,
  • Varsa kampanyalarınızdan daha çok kişinin haberdar olmasını sağlar,
  • Web sitesi kurdurma işlemi; diğer reklam giderlerine göre daha ekonomik ve etkilidir,
  • Bulunduğunuz semtin dışına da hitap etmesi sayesinde geniş kitlelere erişmenizi sağlar,
  • Site içeriği sayesinde doğru ve etkili bilgiler verilerek müşteri ile bağ kurma imkanı sunar,
  • Son kullanıcıya yani müşteri veya müşteri adayınıza kendinizi daha iyi izah etme olanağı sunar,
  • Web siteniz sayesinde müşterilerinizin olumlu veya olumsuz geri dönüşlerini alabilir bu sayede size katma değer sağlayacaktır.
  • Karşı tarafa referans ve tecrübeler aktarılmak istenir. Müşterilerinize bu konuyu açma fırsatı olmayabilir. Sitenizde bulunacak olan “Referanslar” alanı sayesinde istenilen kişiye ulaşmak kolay hale gelecek.
  • vb…..

Web Sitesi Kurma/Tasarım Talebi İçin “İletişim” sayfamızda ki iletişim formumuzu doldurabilir veya irtibat numaramız dan tarafımıza ulaşabilirsiniz.