Google Maps’ e Firma Ekleme Hizmeti

/Google Maps’ e Firma Ekleme Hizmeti

İşletmenizin adresini, fotoğraflarını, irtibat numarasını ve varsa web adresini müşterilerinizin size kolay ulaşabilmesi için firmanızı “Google Haritalara” ekliyoruz.

Öncelikle Google haritalar nedir? Bunun açıklamasını yapacak olursak:

Bu hizmet, işletmenizin Google Maps Türkiye de yani Google’ ın Türkiye haritalarında firmanızın haritada ki konumunu belli eder. Bu sayede firmanızın adresini, telefon numarasını ve web adresini navigasyondan arayan bir müşteriniz Google Haritaları sayesinde işletmemizi varış noktası olarak ayarlayabilir ve yol tarifi alabilir.

Google’ a adres ekleme işlemi navigasyon cihazlarında belli olabileceği gibi navigasyon dışında da işletmeniz, Google Haritalarda yani Google Maps de işaretli olacaktır. Hizmetlerimizden olan Google Haritalara yer ekleme işlemi sayesinde müşterileriniz size daha kolay ulaşabilme imkanı artırılmış olacaktır. Google Haritalara yer ekleme sayesinde, müşterilerinize navigasyonundan sesli yol tarif imkânı da sunmaktadır.

Google Maps Konum Ekleme her işletmenin faaliyet alanına göre aktif olarak yapılmaktadır. Ekstra bilgi olarak Google’ ın rehber hizmeti başka bir adıyla Google’ a firmanızı eklemek için bir web sitesi sahibi olmanız gerekmiyor. Yani web siteniz olmasa bile işletmemizi Google Rehber kaydına yani Google Maps Türkiye ye eklenebilmektedir.

Google Rehbere Firma Bilgileri Ekleme sayesinde iletişim bilgilerinizi ekleyebileceğiniz gibi arzu ederseniz çalışma günlerinizi/saatlerinizi de tanımlayabilirsiniz. Firmanızı Google’ a eklemeniz sayesinde müşteri etkileşimi açısından önemli rol almaktadır. Müşteriniz veya müşteri adayınız Google da aratma yapması sonucu sizin, Google’ ın Rehber Kaydında ki bilgileriniz ile örtüşüyor ise aratma sonuçlarının yanında, firmanızın rehber bilgileri de gözükecektir. Bu entegrasyon sayesinde firmanızın gerçek konumu görülür, hem de firmanızın işletme kaydına da ulaşma imkanı sunulur.

Google Rehbere Nasıl Kayıt Olurum? İşletmemi Google Maps’ e yani Google Haritalara Nasıl Eklerim? Google Adres Ekleme İşlemi İçin Ne Gerekli?

  • Adres
  • Firma Adı
  • İletişim Numaraları
  • Varsa web adresi (Zorunlu Değil)
  • Arzu edilir ise çalışma günleri/saatleri

“Bu hizmet bedeli hakkında detaylı bilgi için İletişim sayfamızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.”

Google Haritalara İşletme Kaydı İçin “İletişim” sayfamızda ki iletişim formumuzu doldurabilir veya irtibat numaramız dan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Anahtar kelimelerimiz (Keyword): google adres eklemegoogle rehber firma eklegoogle site ekle, google maps türkiyeharitalar Google, google kayıtgoogle maps yer ekleme, google haritalara yer eklemegoogle haritaya firma ekleme