Online Filtre Bakım Takip Programı

//Online Filtre Bakım Takip Programı

Merhaba, Müşteri Filtre Bakım Takip Programı yeni tanıtım yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda sistem üzerinde yeni yapılan değişiklikler ve yeni hazırlanan tanıtım video’muza değineceğimizi söylemek istiyorum. Yazımızı ilk kez okuyacaklar için programımızın kapsamına kısaca değinecek olur isek: Sistemde kayıtlı olan müşterilere bakım periyotları tanılanır, tanımlaman bakım periyotlarının zamanı geldiğinde sistem otomatik olarak bu kişi veya kişileri size uyarı verir.

Servis fişi girişi sayesinde bakımı sonlandırabilir veya erteleyebilirsiniz.  İlgili cari hesap üstünde geçmiş servis işlemlerine ulaşabileceğiniz gibi carinin muhasebe hareketlerine de ulaşılmaktadır.

Su arıtma filtre bakım takip programımıza eklemek işlemi stok modülünde gerçekleştirilmiştir. Stok İşlemleri ana menümüz altında bulunan Stok Kartı Ekle linki sayesinde ürün adları sisteme tanımlanıyor idi. Güncelleme olarak Stok Kartı Ekle sayfasına ek olarak Stok Kodu alanını da açmış bulunuyoruz. Bu sayede ürünleriniz aynı zamana stok kodu da tanımlanabilecek.

Bakım takip programımız her geçen gün kullanıcı dostu olacak şekilde sürekli ileriye dönük olarak geliştirilmektedir. Programımız bilgisayar kullanım bilgisi temel düzeyde olan kişileri de kapsamakta olup ekran arayüzleri kullanıcı dostu olacak şekilde hazırlanmıştır. ilgili ekranda ki veri giriş alanlarını temsil eden sözcükler en sade ve açıklayıcı olarak belirlenmekte ve kullanıma sunulmaktadır.

Su arıtma bakım takip programımızın en büyük artılarından biriside sistemin online olarak çalışmasıdır. Yani online dan ifademiz şudur: sistem; tablet, telefon, bilgisayar sistemlerine uyumludur. Yani kullanıcı interneti olan her yerden Kullanıcı Adı ve Şifresi ile sisteme erişebilir. Su arıtma müşteri takip programımızda fiziki olarak kısıtlama olmadığı gibi sistemimiz bütün işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Yani sistemimiz android, ios, blackberry, windows phone işletim sistemleri tarafından da desteklenmektedir. Bu platformlarda sistemi kullanabilmeniz için ekstra bir yazılım yüklemeniz GEREKMEZ.  İlgili cihazınızın ekranına kısayol oluşturarak sisteme doğrudan kısayola tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Bütün sistemlerin giriş ekranında her kullanıcının belirlediği Kullanıcı Adı ve Şifre alanlarını doğrulamadan sisteme giriş yapılamaz. Bu sayede izinsiz kişilerin sisteme girişi engellenmiş olur.

” Programımız kullanıma sunulmuştur, özelliklerini incelemek ve demo talebi için tıklayınız. “

Bir Yorum Gönderin

(E-Posta adresiniz bu sayfada yayınlanMAZ.)