Su Arıtma Bakım Takip Programı Üzerine;

//Su Arıtma Bakım Takip Programı Üzerine;

Bu yazımda alanında en iyi bakım takip programı olma arzusu ile oluşturduğumuz; Müşteri bakım takip programı özelliklerinden olan kasa hareketlerini takip etme,sorgulama özelliği olan sayfamızdan bahsedeceğim.

İşletmenizin günlük/haftalık/aylık periyotlarda gerçekleşen tahsilat/alacak durumlarınızı görebilmeniz açısından “Kasa Hareketleri” sayfası hazırlanmış olup, bu ekran sayesinden örneğin tahsilat işleminde X müşterisi hangi personelinize tahsilat için ne zaman ? ne kadar ? para vermiş o anki ödemeyi nakit mi yapmış ?  sorularınızın cevabını bulabileceği bir ekran hazırlanmıştır.

Yine aynı ekran üzerinde tahsilat işlemlerinizi sorgulayabileceğiniz gibi alacaklı olduğunuz müşterilerinizi de sistem üzerinde sorgulatma imkanınız mevcuttur. Alacak sorgulamasında size müşterinin kalan borcunu, toplam borcunu, bu zamana kadar ödediği toplam tutarı göstererek hesap takibinizi kolaylaştırmaktadır.

Aynı sayfa üzerinde “Bugün ki Tahsil Edilen Toplam Tutar” ve “Bu ay ki Tahsil Edilen Toplam Tutar” alanlarında anlık olarak tutarlarınız otomatik olarak gelmektedir. Müşteri bakım takip programı değer bir ismiyle teknik servis programı su arıtma teknik servisliği üzerine faaliyet gösteren firmalara ağırlıklı olarak hitap etmekte olup, su arıtma bakım takip programı, su arıtma müşteri takip program olarak kullanılmaktadır.

” Programımız kullanıma sunulmuştur, özelliklerini incelemek ve demo talebi için tıklayınız. “

2 Yorum

  • Size nasıl ulaşabilirim ürün fiyatları nedir nasıl satın alınır

    AHMET SİNE 22.05.2016
  • Merhaba. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Tarafıma 531 378 76 77 numaramdan ulaşabilirsiniz

    Mehmet UĞUR 27.05.2016

Bir Yorum Gönderin

(E-Posta adresiniz bu sayfada yayınlanMAZ.)