Karekod (qr code) Oluşturma ve Kullanma

//Karekod (qr code) Oluşturma ve Kullanma

Merhaba, bu yazımda Müşteri bakım takip programı sistemimize yeni entegre edilen Kare Kod (qr code) sistemine değineceğim. Karekod sistemi sayesinde her müşteriye özel karekod oluşturabilirsiniz. Karekod oluşturma işlemi müşteri servis ekranı üzerinden yapılmakta olup, karekod oluşturulması çok basittir.

Servis fişi paneli üzerinde bulunan “Oluştur” butonua tıklayarak karekod işlemi başarılı bir şekilde oluşturulmuş olur. Karekod oluşturma (qr kod oluşturma) işlemi tek tıklama ile yapılması sağlanarak kolaylık ön planda tutulmuştur.

Karekod oluşturma işleminden sonra bu sistemin kullanılması: oluşturulan karekod istenilen yazıcıdan çıktı alınabilir. Yani ekstra olarak yazıcı almanıza gerek yoktur. Piyasadaki marka/toner/kartuş vb. etmenlere bakılmaksınız kullanabilirsiniz.

Son olarak yazdırılan karekod’un okutulmasına yani kullanılmasına değineceğim. Karekod okuyucu olarak telefonunuza firmamınız belirlediği ücretsiz karekod okuyucu programı telefonun işletim sistemine bakılmaksızın temin edilmektedir. (Android/Iphone/Windows phone/Blackberry bütün işletim sistemlerinde ücretsizdir. Kullanıcı sayısı yoktur.)

Müşteri karekodunu telefonundan okutarak geçmiş/gelecek olan servis kayıtlarını görmesi amaçlanmıştır.

Sizde müşteri bakım takip programınızdan hariç olarak arzu ettiğiniz “karekod oluşturma yazılımı” isteğinize göre hazırlanmaktadır.

Program hakkında detaylı bilgi için:
Mehmet UĞUR
0 531 378 76 77

” Programımız kullanıma sunulmuştur, özelliklerini incelemek ve demo talebi için tıklayınız. “

Bir Yorum Gönderin

(E-Posta adresiniz bu sayfada yayınlanMAZ.)