Mobil Filtre Takip Programı

//Mobil Filtre Takip Programı

Filtre Takip Programı, Filtre Bakım Takip Programı, Mobil Filtre Takip Programı, Mobil Filtre Bakım Takip Programı, Teknik Servis Programı, Teknik Servis Yazılımı, Müşteri Takip Programı, Teknik Servis Takip Programı, Android Filtre Takip Programı

Hazırlamış olduğumuz Filtre Takip Programımız sayesinde servis işlemlerini mobil’den yani telefonunuzdan yönetebilir ve servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede; sizi, sabit bir bilgisayara bağlı kalma durumundan kurtarmış olacak, işlerinizi ofis dışından da yönetebilir olacaksınız. Filtre bakım takip programımız tamamen mobil uyumludur.

Yani sizin ekstra olarak merkez bilgisayar diye tabir edilen bir bilgisayara kurulum yapmanız gerekMEZ. Filtre takip programımız mobil’in yanı sıra tablet sistemlerde de uyumludur. Yani kısaca internetiniz olmak şartıyla istediğiniz her yerden ve her ortamdan müşteri bilgilerinize ulaşma imkanınız olacak, ofiste ki personele veya yazmış olduğunuz klasik not defterlerine ihtiyacınız kalmayacaktır. Sistem her daim çalışmakta olup verileriniz online yedekleme sayesinde güvendedir. Mobil filtre takip programımız ekstra kurulum gerektirmeyen bir program olduğu için işletim sisteminiz zarar görse dahi etkilenmez.

Bu sistemin en büyük avantajlarından biriside; ofiste bir çalışana bağlı kalmadan istediğiniz zaman müşteri bilgilerinize ulaşabilme imkanı sunmasıdır. Bu durum özellikle küçük işletmeler veya yeni işyeri açan firmalara hitaben de düşünüldüğünde iş yerine personel almadan da işlemlerinize yürütmenize olanak sağlar.

Filtre takip programında ilgili müşteriye yapılan her servis işlemi kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede müşteriye karşı daha da objektif yani şeffaf bilgilendirilme yapılmış olunacak, müşteri gözünde firma kalitesi bir kat daha artmasını sağlanacaktır.

Bakım takip programı sayesinde bakım zamanı gelen müşteriler otomatik olarak uyarı vermektedir. Bu uyarı sayesinde bir müşteriye servis girişi vb. işlemleriniz en fazla 40 saniye sürecektir. Yani 40 saniyede sistem üzerinden veri girişini yapıp bitirmiş olacaksınız. Bu da zamandan tasarrufun yanı sıra gerçek işinizi yapmaya zaman kalmış olacak ve işinizi keyifle yapacaksınız.

Filtre Takip Programımız başta Su Arıtma Cihazı servisliği yapan firmalara hitap etmesinin yanı sıra satış sonrası destek veren bütün firmalara hitap etmektedir. Mobil / tablet uyumlu Filtre Takip Programımızın detaylarını okumak için TIKLAYINIZ.

2 Yorum

  • Fiyat nedir

    Emre 28.11.2016
    • Merhaba. Ücret, paket içeriğine göre değişiyor, standart ve full paket şeklinde sunulmaktadır. Arzu ederseniz ihtiyacınıza en makul içeriğe karar vermek için 0 531 378 76 77 numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

      Mehmet UĞUR 29.11.2016

Bir Yorum Gönderin

(E-Posta adresiniz bu sayfada yayınlanMAZ.)